Salwador

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Salwador

Nieruchomość na sprzedaż w Salwadorze

El Salvador to niewielki kraj Ameryki Środkowej, słynący z plaż na Pacyfiku, obszarów nadających się do surfowania i widoków na góry. Salwador graniczy z Gwatemalą i Hondurasem na północy, z Hondurasem na wschodzie i jest skąpany w Oceanie Spokojnym na południu i zachodzie. Na południowy wschód jest oddzielony od Nikaragui od Zatoki Fonseca. Jest to najmniej rozbudowane, ale także najgęściej zaludnione państwo w regionie. Stolica San Salvador, otoczona spektakularnymi wulkanami, oferuje liczne muzea i Teatr Narodowy.

Chcemy przeanalizować rynek nieruchomości, jeśli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości na sprzedaż w Salwadorze.

W tym roku budownictwo może zgłaszać dodatnie wyniki trzeci rok z rzędu i wzrosnąć do 3%, co wynika z budowy ponad 130 najważniejszych prywatnych projektów inwestycyjnych.

Obecnie istotną częścią efektywnego popytu na ten sektor są działy i rozwiązania mieszkaniowe. Dzielnice Escalón, San Benito i Lomas de San Francisco koncentrują się na wielu projektach, głównie na projektach mieszkaniowych.

Planowana jest budowa wielu prac w sektorze nieruchomości. Ta liczba obejmuje obszar metropolitalny San Salvador, Santa Ana i San Miguel. Ale oczywiście bezwzględna większość z nich koncentruje się w stolicy.

Jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Salwadorze, ważne jest, aby wiedzieć, że rynek nieruchomości mieszkaniowych w stolicy Kostaryki rozszerza się, aby zaspokoić popyt na mieszkania klasy średniej, z wieżami mieszkalnymi w dość centralnych obszarach.

Obecnie 45% osób szukających nieruchomości na sprzedaż w Salwadorze, na miejsce do życia woli robić to w pionowych rezydencjach, a większość ma San José jako pierwszą opcję.

Jeśli chodzi o wiek osób, które chcą kupić dom, większość koncentruje się od 24 do 35 lat.

Jeśli rozważasz zakup nieruchomości na sprzedaż w Salwadorze, musisz rozważyć zalety i wady.

Życie w Salwadorze może być szalone dla wielu, a może jest; jednak ten kraj może również zaoferować wiele pozytywnych rzeczy.

Pierwszą korzyścią z pobytu tutaj i zakupu nieruchomości na sprzedaż w Salwadorze jest oczywiście niski koszt życia, nawet jeśli wszystko zależy od miejsca, w którym się znajdujesz. Transport publiczny kosztuje tylko śmieszną postać. Jeśli chodzi o ceny żywności są przystępne dla wszystkich budżetów.

Kolejną dobrą rzeczą w El Salvador są jego ludzie. Poza tym, że są bardzo życzliwi, są także bardzo otwartymi ludźmi i będą walczyć z radością życia.

Plaże Salwadoru mają szczególny urok, który wywołuje sensację wśród wszystkich odwiedzających, dlatego jest to jedno z miejsc środkowoamerykańskich preferowanych przez turystów. Wśród najlepszych plaż możemy wyróżnić: El Cuco, La Barra de Santiago i La Costa del Sol.

Wady życia w Salwadorze, a następnie zakupu nieruchomości na sprzedaż w Salwadorze są

zdrowie, które nie jest jedną z mocnych stron tego kraju. Publiczny system opieki zdrowotnej pozostawia wiele do życzenia. Publiczny system edukacji ma również bardzo niską jakość.

Salwador jest jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc na świecie.

25% ludzi cierpi z powodu chronicznego ubóstwa. Salwador jest słabo rozwiniętym i uprzemysłowionym krajem o bardzo dużym zadłużeniu zagranicznym wobec Stanów Zjednoczonych

  •  
    Przeprowadzka do Salwadoru. Ekspatriuj i mieszkaj w Salwadorze

      Kontynuując naszą podróż przez Amerykę Łacińską, nasza uwaga skupiła się na prawdziwie wyjątkowej ziemi i często, z różnych powodów, mało uważana przez potencjalnych inwestorów nieruchomości. Małe państwo graniczące z Gwatemalą i Hondurasem, skąpane w cudownych wodach Pacyfiku, reprezentuje naj ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 19389

Sprzedaż Dom wiejski, Salwador, San Salvador, Suchitoto, pje Cielito Lindo #7

1,265,575.30PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

1180 m²
great 28mt przedni widok na jezioro, 4 wewnątrz miejsc parkingowych, 1,5 łazienki, korytarze szerokie, dużym ogrodem, odpowiednie do restauracji lub d...
UNAVAILABLE
Cod. 17488

Sprzedaż Dom wiejski, Salwador, San Salvador, San Salvador, Lomas de Altamira

3,163,938.24PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

1 m²
Piękny dom Lomas de Altamira, bardzo ekskluzywnych / prywatne mieszkanie tylko. 4 sypialni. c / taras i łazienka + studium, gość łazienka pełna, szero...
UNAVAILABLE
Cod. 11553

Sprzedaż Dom wiejski, Salwador, San Salvador, San Miguel, 31 COLONIA QUINTA

210,929.22PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

50000 m²
CASA DE3 RECAMERAS,1BANO,1 SALA,1 ANTE SALA,1 GARAJE.
UNAVAILABLE
Cod. 7994

Sprzedaż Dom wiejski, Salwador, San Salvador, San Vicente, Av. Crescencio Miranda, Bo. San Francisco

379,672.59PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

192 m²
Dom na sprzedaż, ma 4 sypialnie, 2 łazienki, salon, zasięgu do pralki, patio.
UNAVAILABLE
Cod. 6039

Sprzedaż 3 sypialnie, Salwador, San Salvador, San Salvador, Pasaje A, entre 79 y 83 Avenida Sur (Entrada por Calle Cuscatlán) a 300 metros de Iglesia Corazón de María.

642,490.39PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

149 m²
Dom przygoda w SERCE Colonia Escalon. Przejście, między 79 i 83 South Avenue (wejście od Calle Cuscatlan) do 300 metrów od Serca Maryi Kościoła. 1-cia...
UNAVAILABLE
Cod. 5913

Sprzedaż Dom wiejski, Salwador, San Salvador, Residencial Santa Anita, Final 15 Av. Sur Senda 2 casa 46

189,836.29PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

95 m²
Dom 2 piętro, 3 sypialnie, 2 pokoje salon, 2 łazienki, garaż, kuchnia, jadalnia. Book House końcowego. Taras, pralnia, linii ubrań, mycia instalacji u...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB